Ik ben door mijn jarenlange ervaring als trainer een echte all-rounder, maar tevens specialist in juridische Engels, financieel Engels, Engels voor sales en marketing functies en Engels voor HRM.

Liz van der Louw

Liz van der Louw

Taaltrainer

Taaltrainer Engels

Mijn naam is Liz van der Louw. Ik ben opgegroeid in Engeland en mijn eerste carrière was als advocaat. Na een paar jaar advies geven over scheidingen enzovoort, besloot ik samen met mijn Nederlandse man te verhuizen naar Nederland. In 2005 begon ik met taaltrainingen Engels te geven, natuurlijk ook met een specialisme is juridische Engels.

In mijn vrije tijd, vind ik het heerlijk om buiten te wandelen, paard te rijden en voor al onze dieren te zorgen (twee honden, een poes, 3 eenden, vier kippen, twee schapen en twee paarden).

Aanpak

Met een op maat gemaakte training hoef je geen tijd te verspillen aan onderwerpen die je al beheerst. Ik achterhaal snel wat een cursist al onder de knie heeft en wat nog niet. Zo kan ik een gerichte cursus maken, afgestemd op wat echt nodig is. Elke cursist heeft een uniek taalpakket nodig. De ene moet bijvoorbeeld over cijfers kunnen praten, de andere moet nauwkeurig kunnen schrijven, en weer een ander moet mensen kunnen overtuigen met krachtige argumentatie.

En dit allemaal met een hoop enthousiasme, energie en gevoel voor humor. Want leren moet niet saai zijn!

Referenties

Ik volgde een TEFL (Teaching English as a Foreign Language) opleiding en sindsdien heb ik ook de lerarenopleiding HBO afgerond. Sinds 2005 heb ik trainingen zakelijk Engels gegeven op freelance basis, voor bedrijven als Fokker, Rabobank, Tjoapack en Rijk Zwaan, en voor advocatenkantoren als EY, Eversheds en PWC. Ik heb lesgegeven in eigenlijk alle taal- en opleidingsniveaus, in veel verschillende branches en aan mensen met allerlei functies.

 

Liz van der Louw geeft trainingen Engels in de regio’s Breda en Rotterdam. Heb je interesse in een taaltraining Engels, gegeven door Liz, voor jezelf of voor je medewerker(s)? Neem dan contact met ons op.

Even overleggen?

Plan je adviesgesprek

Of je nu een training zoekt voor 1 medewerker of voor 100 collega’s met verschillende functies, niveaus en schema’s: wij regelen het. Plan een vrijblijvend gesprek, dan denken we direct met je mee over de beste aanpak.